Audiobook “Rób to, co kochasz”

Cena: 33.00 PLN
szt.

Wydawnictwo RTCK
Autor:ARKADIO (Arkadiusz Zbozień)
ISBN: 9788364855382
Czas trwania nagrania:2 godz. 29 min.
Książka + CD

Czy nie masz już dość przeciętnego życia? Możesz to zmienić!
Posłuchaj audiobooka “Rób to, co kochasz” i zacznij żyć pasją!

Audiobook jest kolejnym owocem akcji RÓB TO, CO KOCHASZ zapoczątkowanej 2 lata temu książką pod tym samym tytułem. Wielu czytelników książki zdążyło już zmierzyć się z tematem, w swoim własnym życiu sprawdzić ideę RTCK i dojrzeć do tego, aby tą opowieścią, często niezwykłą i zaskakującą, podzielić się z innymi.

W odpowiedzi na pytania i prośby uczestników akcji, powstał audiobook, który przygotował ARKADIO – autor książki, dodając do niej rzeczywiste wypowiedzi gości akcji i swoje własne utwory z trzech płyt. Zamiast tradycyjnego odczytania książki mamy więc słuchowisko, które swoją dynamiką i akcją wzbogaca książkę o dodatkową wartość.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634