Biblia leczy. Otyłość

Cena: 14.90 PLN
szt.

Wydawnictwo M
Autor: drDon Colbert
ISBN: 978-83-8021-077-6
Format: 130x180mm
Stron: 120
oprawa miękka

Przejmij kontrolę nad swoją kondycją duchową, emocjonalną, fizyczną i schudnij już dzisiaj!

Nowe, zaktualizowane wydanie Biblia Leczy. Nadwaga łączy najnowsze odkrycia medyczne oraz z ponadczasową mądrością płynącą z Biblii. Dostarcza niezbędną wiedzę i mocne, skuteczne narzędzia do walki z nadwagą, o których Twój lekarz być może nigdy nie wspominał. Z tej książki dowiesz się między innymi:

• o przyczynach otyłości,

• o tym, jak osiągnąć i utrzymać właściwą dla Twojego zdrowia wagę,

• jak ćwiczyć, by wydłużyć sobie życie,

• jakie suplementy i witaminy przyjmować w czasie odchudzania.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu Twoje ciało, umysł i ducha.


DR DON COLBERT
jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634