Pismo Św. St. i N. T. – A4, skóra ekologiczna, biała, złocone krawędzie stron

Cena: 200.00 PLN
szt.

Wydawnictwo:Pallottinum,Tarsago
ISBN:978-83-7014-745-7
Data wydania:2015
Format:A4
Oprawa:skóra ekologiczna, biała

Jubileuszowe, ilustrowane wydanie Pisma Świętego, zawiera reprodukcje najwybitniejszych dzieł sztuki ze zbiorów polskich. Wszystkie ilustracje zostały przygotowane przez Rosikon Press. Tekst Biblii jest poprzedzony miejscem na wpisy odnoszące się do  kolejnych etapów z życia właściciela Biblii i Jego rodziny.

Polecamy Państwu jubileuszowe wydanie Biblii w eleganckiej, białej oprawie ze skóry ekologicznej, posiadające w całości złocone krawędzie stron. Może być ono wspaniałym rodzinnym upominkiem. Zawiera tekst Pisma Świętego zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski. Zawiera tekst wydania czwartego Biblii Tysiąclecia (Stary Testament) oraz wydania piątego (Nowy Testament). Tekst Biblii opatrzono komentarzami teologicznymi, a także informacjami ukazującymi historyczny kontekst biblijnych zdarzeń.

 

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634