Co wybieram? Rozmyślania w drodze

Cena: 44.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: Św. Wojciech
Autor: ks. Jan Twardowski
ISBN: 9788380655904
Format: 130×210 mm
Liczba stron: 224
Wydanie: listopad 2023
Oprawa twarda

Książka Co wybieram? Rozmyślania w drodze wpisuje się w cykl rozważań księdza Jana Twardowskiego o życiu wewnętrznym współczesnego człowieka. Człowieka, któremu nie jest obojętne, jaką idzie drogą. Choć stale upada, potyka się, błądzi, to wytrwale szuka oparcia, wzorca i punktu odniesienia. Szuka odpowiedzi, jak żyć – w zgodzie z samym sobą, z najbliższymi, ze światem, a przede wszystkim z Bogiem. Zmagania ludzkie zostały tu przedstawione w wymiarze uniwersalnym: na naszej drodze codziennie musimy wybierać między dobrem i złem. Autor ukazuje kilka etapów drogi oczyszczenia – od grzechu (zerwania przyjaźni z Bogiem), przez spowiedź (spotkanie z miłością) do wyboru drogi (uzdrowienia).

Czytelnika niezmiennie zaskakuje aktualność słów księdza poety, zwłaszcza w dzisiejszych czasach wypełnionych okrucieństwem, wojnami, brutalnością, strachem. Z rozważań wyłania się jednak bardzo optymistyczne przesłanie: nasza deklaracja zaufania Bogu to pierwszy krok do przełamania otaczającego nas zła i wkroczenia na drogę ku uzdrowieniu.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634