Cotolay

Cena: 29.99 PLN
szt.

Wydawnictwo: Kino świat
Produkcja: Hiszpania
Reżyseria: José Antonio Nieves Conde
Nośnik: DVD + książka
Czas trwania: 1 godz. 46 min.
Premiera wydawnicza 05.12.1966r.

Cotolay – ciepła opowieść o dwunastolatku łączącym ludzi

Cotolay nie tylko przenosi nas – bardzo schematycznie – do XIII wieku, ale przede wszystkim do świata wzajemnej ludzkiej życzliwości.

Cotolay jest chłopcem, który niewątpliwie zyskałby uznanie w oczach pana Onufrego Zagłoby. Jego fortele, pomysły i bezpośredniość usuwają kolejne przeszkody na drodze do wyznaczonego celu. Cotolay ma w sobie także coś z chłopca, którego chleby i ryby posłużyły do nakarmienia tłumu zgromadzonego wokół Jezusa.

Dwunastolatek jest właściwie jedynym dzieckiem w świecie dorosłych. Jest także jedynym – oprócz Franciszka – przekonanym, że to, co wydaje się niedorzeczne, dzięki wspólnemu wysiłkowi może stać się rzeczywistością.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634