Czy musimy iść do kościoła? Dzieci pytają o Mszę Świętą

Cena: 29.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Hlondianum
Autor: ks. Andrzej Ziółkowski CM
Format: 220x220mm
Strony: 108
Okładka twarda

Z myślą o najmłodszych, rozpoczynających przygotowanie do pełnego spotkania z Panem Jezusem w Eucharystii, a także o ich rodzicach, przygotowaliśmy niezwykły przewodnik po Mszy Świętej i kościele. Ks. Andrzej Ziółkowski CM, autor wielu książek dla dzieci, wsłuchał się w pytania zadawane przez najmłodszych uczestników Mszy Świętej i na nie odpowiedział.

Dzięki temu powstała książka, która:
– pomoże rodzicom odpowiedzieć językiem zrozumiałym dla ich pociech nawet na najbardziej zaskakujące pytania,
– prowadzi czytelnika przez całą liturgię,
– objaśnia znaczenie słów, gestów, sprzętów, paramentów,
– podpowiada, jak się zachować w poszczególnych momentach Mszy Świętej,
– mówi też o innych nabożeństwach w kościele. A wszystko to w krótkich, jasnych, kilkuzdaniowych odpowiedziach! Miłym i pomocnym dodatkiem do książki może być kolorowanka „Msza Święta dla dzieci”, dzięki której dziecko utrwali swoje spostrzeżenia z Mszy Świętej i wiadomości uzyskane podczas rozmów z rodzicami i na katechezie.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634