Czy naprawdę wierzysz? (DVD + książeczka)

Cena: 34.90 PLN
szt.

Dom Wydawniczy Rafael
ISBN: 978-83-7569-846-6
Ilość stron: 16
Wymiary: 130 x 190 mm
Rok wydania:2016
Okładka miękka

Podtytuł Prawdziwa wiara wymaga działania

Film twórców porywającej ekranizacji Bóg nie umarł

Moc wiary
Siła nadziei
Odwaga świadectwa

Opowieść o potężnym darze, który drzemie w człowieku i tylko czeka, by go w sobie obudzić…

Matthew nie może się otrząsnąć z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie pojmuje, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nie marzył. W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomną dziewczynę w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć. Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg.

Film ze znakomitą obsadą: m.in. Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa Pena Vega, Ted McGinley, Cybill Shepherd, Lee Majors, Andrea Logan White, Delroy Lindo, Madison Pettis oraz Brian Bosworth.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634