Dobre i złe duchy w naszym życiu

Wydawnictwo WAM
Autor: Mark E. Thibodeaux SJ
ISBN: 978-83-7767-015-6
Liczba stron: 260
Rok wydania: 2012
Oprawa miękka

Kim chcę zostać?
Co najbardziej pragnę uczynić ze swoim życiem? Jakie jest moje powołanie?
Gdzie powinienem pójść na uczelnię?
Jaką pracę powinienem podjąć?
Jak powinienem traktować swoich rodziców?
Co powinienem zrobić w kwestii moich problemów małżeńskich?
Kiedy powinienem przeciwstawić się swojemu irytującemu szefowi?
Co powinienem zrobić w kwestii mojego zbzikowanego sąsiada?
Pytania takie niekiedy nas paraliżują. Lękając się podjęcia ważnych decyzji, odkładamy je, unikamy udzielania na nich wyczerpujących odpowiedzi albo po prostu ignorujemy je.

Mark Thibodeaux, jest jednym z najbardziej przyjaznych, serdecznych i przystępnych przewodników po podejmowaniu decyzji, jakiego można sobie wyobrazić. Wykorzystując liczne przykłady z własnego życia (oraz sporego doświadczenia w pomaganiu innym poprzez kierownictwo duchowe), jak również z życia Ignacego, otwiera przed czytelnikiem bogactwo rozeznawania duchowego, aby pomóc w podjęciu decyzji w kwestii tego, co powinno się zrobić, (a czego nie). Albo w kwestii tego, dokąd chce się pójść (a dokąd nie).

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634