Domek na skale cz. 1

Cena: 25.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Promyczek (licencja)
Rok wydania: 2013
Producent: Studio Valivan
Czas trwania: 3 x 30 min.
Dubbing pełny aktorski
Nośnik: DVD

Domek na skale, czyli przypowieści Pana Jezusa opowiedziane w atrakcyjnej formie dla dzieci!

Bohaterami serii  są brat Jan, Renatka, myszka Tymoteusz i żabka Leopold, którzy w prosty i przejrzysty sposób, poprzez zabawy i piosenki, tłumaczą przypowieści Pana Jezusa i tym samym dają wskazówki jak żyć. W półgodzinnych filmach dzieci poznają jedną z przypowieści Pana Jezusa i jej odniesienie do czasów współczesnych.

Filmy, które znalazły się na DVD 1 przybliżają następujące Przypowieści Pana Jezusa:

  1. Zagubiona owca
  2. Natrętny przyjaciel
  3. Dom na skale

Znakomita pomoc w katechizacji przedszkolaków i uczniów klas 1-3.

Seria wydana została z pełnym dubbingiem aktorskim przez Wydawnictwo Promyczek. Producentem jest grupa VALIVAN (Hiszpania), która zrealizowała programy dla amerykańskiej telewizji EWTN, nawiązując formą do tak bardzo lubianej przez dzieci Ulicy Sezamkowej. Grupę VALIVAN tworzy sześcioosobowa rodzina z Hiszpanii – Valeria i Iván oraz ich dzieci: Jaime, María, José i María Valeria. – Kiedy zaczęliśmy pracę w telewizji dotarło do nas, że większość tworzonych tam programów dla dzieci nie wychowuje, ale sprzedaje maluchom idee, które wcale nie są wychowawcze – mówi Iván. – Telewizja to narzędzie ewangelizacji, dlatego chcieliśmy dać dzieciom przeżycia, które pomogą im zbliżyć się do Pana Boga – dodaje Valeria.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634