Droga Krzyżowa ( bp Jan Szkodoń )

Cena: 15.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Petrus
Autor:bp Jan Szkodoń
ISBN: 978-83-7720-271-5
Format: 130x190mm
Stron: 56
Data wydania: styczeń 2017
Oprawa twarda

(…). Na pytanie: jaki jest sens życia człowieka na ziemi? – Ewangelia odpowiada: jest nim pielęgnowanie Bożej miłości. Ksiądz Biskup Jan nie tylko słowami, ale i obrazem odsłania zmaganie Jezusa z nienawiścią. Odważnych wzywa, by weszli na tę drogę, a tych, którzy już ją wybrali, aby na niej wytrwali. Jest to zawsze przygotowanie do męczeństwa. Dorosnąć do niego to ważne zadanie ucznia Chrystusa, który powiedział: „Kto che pójść za Mną niech weźmie swój krzyż i naśladuje mnie”.
Ks. prof. Edward Staniek

Ewenementem jest, że biskup (…) posiada swoje hobby i realizuje się także w sztuce poprzez malarstwo. Bp Jan Szkodoń posiada swoją pasję i poza posługą biskupią urzeka Go piękno przyrody, w tym martwe natury, pejzaże i nieraz komponowane w Jego obrazach zabudowania wiejskie.
Prof. Michał Rożek

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634