Dzień zagłady

Cena: 19.00 PLN
szt.

Wydawca: Oficyna Wydawnicza VOCATIO
Autor: Jerry B. Jenkins, Tim LaHaye
ISBN: 978-83-7492-086-5
Rok wydania: 2009
Format: 145 x 205 mm
Liczba stron: 416
Oprawa miękka, lakierowana

powieść o czasach ostatecznych
Czasy ostateczne cz. 1

Gdy pewnego dnia, w jednej sekundzie, znikają na całym świecie miliony ludzi, cywilizacja staje twarzą w twarz wobec totalnej katastrofy. To tajemnicze wydarzenie powoduje kolejne konsekwencje. Samoloty pozbawione pilotów, pociągi bez maszynistów i samochody, których kierowcy nagle zniknęli, wywołują nowe pasma katastrof. Chaos, jaki ogarnia ziemię, prowadzi do nieprzewidywalnych konsekwencji politycznych i gospodarczych na globalną skalę.

W krótkim jednak czasie okazuje się, że pozostali na ziemi ludzie są świadkami wypełnienia się proroctwa biblijnego zwiastującego początek procesu końca świata. Ich wierzący przyjaciele, członkowie rodzin czy znajomi zostali pochwyceni i przeniesieni do Królestwa Bożego. Oni sami jednak zostali pozostawieni z powodu braku wiary w sercach. To, co dotąd wielu uważało za religijną bajkę, nagle stało się dramatyczną rzeczywistością.

Kto został wzięty, a kto pozostawiony?
Czy zapowiedź powrotu Syna Bożego w chwale okaże się prawdziwa?
Jak się mają kolejne proroctwa o nadchodzącym pokoju światowym i wielkim ucisku do zapowiadanego przez Biblię Antychrysta, który ma objąć władzę nad całą ziemią?
A co z tymi co zostali pozostawieni? Czy mają jeszcze szanse na zbawienie?

W swojej brawurowej powieści DZIEŃ ZAGŁADY Tim LaHaye i Jerry B. Jenkins odkrywają, jak współczesny świat, rządzony przez ponadnarodowe korporacje, dążący do globalizacji i unifikacji monetarnej jest blisko wypełnienia proroczych biblijnych zapowiedzi. Czy tak będzie wyglądać czas apokalipsy? Razem z bohaterami tej sensacyjnej powieści przeżyjmy owe chwile. A może już się zaczęło…

Przez 57 tygodni na szczycie listy bestsellerów THE NEW YORK TIMES

Sprzedano 20.000.000 egz. tej serii na świecie

Jedyny tytuł skutecznie konkurujący w sprzedaży z Harrym Potterem

Przez dziennik “USA Today” uznana za jedną z najważniejszych książek ostatnich 25 lat – zobacz zestawienie

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634