Gra Śladami dzieci fatimskich

Cena: 45.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Emmanuel
Ilość graczy: 2-6
Wiek: od 7 lat
Czas gry: 40-90 minut
Rozmiar pudełka: 22 cm x 19 cm x 4 cm
Wydanie: 2017

Śladami dzieci fatimskich to gra przeznaczona dla całej rodziny, która pozwoli mile spędzić czas w gronie najbliższych.

Żadna chwila spędzona razem nie jest chwilą straconą. Cieszymy się, że możemy pomóc Wam pogłębiać rodzinne relacje przy wspólnym stole, jednocześnie poznając w ciekawy sposób historię trójki pastuszków: Hiacynty, Franciszka i Łucji.

Podążając ich śladami, wczujecie się w niesamowity klimat portugalskiej wioski, która sto lat temu naznaczona została obecnością Matki Bożej. Fatimskie orędzie ponownie wzywa nas do modlitwy o pokój na świecie, do pokuty za popełnione grzechy, a przede wszystkich do uciekania się w pełne miłości macierzyńskie serce Matki, które kocha i chce być kochane.

Maryja nie chce, by którekolwiek z jej dzieci zatraciło się w otchłani piekła, dlatego ciągle prosi: „Odmawiajcie codziennie różaniec. Czyńcie to zwłaszcza w swojej rodzinie”. To ona zawsze wskazuje na Jezusa i jest najprostszą drogą do Niego.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634