Guadalupe. Cudowny obraz. Książeczka + DVD

Cena: 29.99 PLN
szt.

Wydawnictwo E-lite
reż. Santiago Parra
ISBN 978-83-62377-29-9
Rok: 2012
Płyta DVD
oprawa twarda
Czas 100 min
ścieżka dźwiękowa w języku polskim i hiszpańskim

Rok 1531, Meksyk. Aztekowi Juanowi Diego ukazuje się piękna niewiasta – Matka Boża z Guadaloupe. Biskup Juan de Zumarraga nie wierzy jednak w opowieści Indianina. Duchownego przekonuje dopiero niezbity dowód w postaci niezwykłego wizerunku Maryi.
Akcja filmu przenosi się w czasy współczesne. Dwoje młodych hiszpańskich archeologów – Jose Maria i Mercedes – wyjeżdżają do Meksyku, by uporać się z rodzinnymi problemami, a także by znaleźć naukowe wytłumaczenie cudu Matki Bożej z Guadalupe. Na miejscu okazuje się jednak, że sceptyczne i racjonalne podejście do objawień jest niemożliwe. Młodzi ludzie przechodzą duchową przemianę.

Uzupełnieniem filmu jest kilkunastostronicowa książeczka wprowadzająca w tło historyczne wydarzeń oglądanych na ekranie.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634