Jak bronić się przed diabłem

Cena: 19.95 PLN
szt.

Wydawnictwo: Edycja Św. Pawła
Autor: Patrizia Cattaneo, o. Cipriano de Meo
ISBN: 9788377971482
Format: 130×200 mm
Stron: 280
Oprawa broszurowa

Pracuję jako tłumacz podczas spotkań poranionych ludzi z egzorcystą – a w razie konieczności tłumaczę dialogi egzorcysty z diabłem – przed moimi oczami ukazuje się niewiarygodny świat , w którym splatają się ze sobą strach, cierpienia, ignorancja, zagubienie i zabobony…
Niniejsze świadectwo
postanowiłam przedstawić szerszemu kręgowi czytelników, aby przezwyciężyć lęki i stereotypy krążące wokół diabła. Autorytetem, do którego się dowołuję, jest o. Cipriano de Meo. Jego przesłanie jest jasne, bezpośrednie i niosące otuchę: nie należy się bać diabła, ale trzeba się bronić przed jego działaniem chrześcijańskim życiem i częstym przystępowaniem do sakramentów. Szatan bowiem, “wielki przegrany”, usiłujący chełpić się mocą, której nie posiada, bez pozwolenia Boga nie jest w stanie nic uczynić.

“Żyjąc w stanie łaski uświęcającej, nie możemy zostać pokonani przez złego ducha, któremu pozostaje jedynie pienić się ze złości”

o. Cipriano de Meo

PATRIZIA CATTANEO (ur. w 1964 r. w Voghera) prowadzi szczególny apostolat na rzecz osób dręczonych przez złego ducha. Książka ta jest owocem odbywających się na przestrzeni pięciu lat spotkań z o. Ciprianem de Meo. Autorka jest szczególnie znana we Włoszech z opracowanych przez nią biografii świętych libańskich. Także w Polsce ukazała się jedna z jej najnowszych jej książek pod tytułem Dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634