Jak Mateusz poszedł do pierwszej spowiedzi

Cena: 6.50 PLN
szt.

Wydawnictwo Serafin
Autor: ks. Grzegorz Łomzik
ISBN: 978-83-60512-42-5
Format: 105x148mm
Stron: 32
Oprawa miękka

Mateusz w tym roku przystępuje do I Komunii Świętej, ale zanim nadejdzie ten dzień, czeka go inne wielkie przeżycie – po raz pierwszy uklęknie przy kratkach konfesjonału, by przeżyć swoją pierwszą spowiedź. Życzliwa i mądra pomoc jego dziadka okaże się bardzo potrzebna… Historia Mateusza może być pomocą w przygotowaniu dzieci do dobrego przeżycia spowiedzi świętej. Dodatkową atrakcją książki jest kilka rysunkowych zabaw, zamieszczonych na ostatnich stronach publikacji.

 

ks. Grzegorz Łomzik jest autorem wielu książek dla dzieci i pomysłodawcą Orderu Świętego Mikołaja, którym nagradzane są osoby – dorosłe i dzieci – robiące coś dobrego dla innych (jednym z laureatów orderu jest ks. kardynał Stanisław Dziwisz).

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634