Karolinka – książka z filmami dla dzieci

Cena: 12.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK
ISBN: 978-83-9943628-7-4
Format: 200×140 mm
Stron: 32
Nośnik: DVD
Wydanie: czerwiec 2018r.
Oprawa Półtwarda

Zatroskani o to, aby najmłodsi poznawali życie świętych i błogosławionych, przygotowaliśmy bogato ilustrowaną książeczkę, w której w sposób poetycki zostało zaprezentowane piękne i bogate, chociaż krótkie życie bł. Karoliny Kózkówny. To propozycja, którą na pewno zainteresują się już trzylatki, a z przyjemnością obejrzą ją także siedmiolatki.

Do książki dołączona jest płyta DVD, na której znajdują się:
– Film Bł. Karolina Kózkówna z serii AUREOLA – od Stanisława do Karola
– Felieton Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie
– Videobook – zaanimowane sceny z książeczki wzbogacone wierszami recytowanymi przez dzieci, uczestników XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”.
– Teledysk do piosenki “Zwykła dziewczynka” z udziałem zespołu PROMYCZKI DOBRA

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634