Kazania Księdza Pogodnego. Krótko i na temat Rok C – niedziele

Cena: 49.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Św. Stanisława BM
Autor: Ks. Pogodny
ISBN: 9788382240665
Format: 145 x 205 mm
Liczba stron: 673
Wydanie: październik 2021
Oprawa miękka

Kazania Księdza Pogodnego. Krótko i na temat Rok C – niedziele
To zbiór oryginalnych, przejrzystych kazań, o prostej budowie, będących skarbnicą przykładów. Zawierają egzegezę Ewangelii oraz elementy edukacyjne z różnych dziedzin życia: literatury, historii, historii sztuki, muzyki, malarstwa, a także wiele osobistych świadectw.

Od pierwszego zdania przykuwają uwagę słuchacza i oddziałują na jego najgłębsze emocje. Wywołują wzruszenie, empatię, łzy, śmiech i skłaniają do głębokiej refleksji.

Pozbawione moralizowania, dydaktyzmu, patosu i archaicznego języka kościelnego – wnoszą nową jakość. Sprawne posługiwanie się poprawną, współczesną polszczyzną jest dodatkowym walorem tychże kazań. Czyta się je jak dobre eseje, które wyróżniają się esencjonalnością i obrazowością.

Cztery propozycje na każdą niedzielę:
– Krótko i obrazowo,
– Krótko i esencjonalnie,
– Krótko i węzłowato,
– Nie odbiegając od tematu.

Krótko i na temat gwarancją „kaznodziejskiego sukcesu”

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634