Kiedy miłość boli. O zranieniach i przebaczeniu w małżeństwie

Cena: 10.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Płocki Instytut Wydawniczy
Autor: ks. Romuald Jaworski
ISBN:978-83-63012-84-7
Rok wydania: 2015
Format: A5
Liczba stron:64
Oprawa miękka

WARSZATY PSYCHOLOGICZNO-PASTORALNE DLA MAŁŻONKÓW (materiały pomocnicze)

Chyba nigdy pragnienie szczęścia i nadzieja na satysfakcjonujące życie nie są tak silne, jak w sytuacji ślubowania małżeńskiego. Te oczekiwania szczęśliwego życia w małżeństwie są jednak coraz częściej i coraz brutalniej konfrontowane z bolesnymi doświadczeniami konfliktów, kryzysów, zdrad. Zło dotykające małżonków w postaci winy i krzywdy jest szczególnie bolesne, bo dotyczy osób złączonych więzami miłości i węzłem sakramentalnym. Zdrada, lekceważenie, przemoc czy obojętność ze strony osoby kochanej bolą bardziej, niż wtedy, gdy są spowodowane przez osoby obce. Dlatego ich wystąpienie ma charakter traumy, która wymaga często psychoterapii. Zrozumienie tej traumatycznej sytuacji jest niezbędne dla wejścia na drogę uzdrawiania.

Dlatego w niniejszej publikacji zdecydowałem się na prezentację materiałów, które mogą być inspiracją dla małżonków, duszpasterzy, doradców i psychoterapeutów w zmaganiach ze zranieniami w małżeństwie i rodzinie.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634