Kłopot z grzechami

Cena: 12.10 PLN
szt.

Wydawnictwo:Księgarnia Św.Jacka
Autor: Ks. Andrzej Zwoliński
ISBN: 978-83-8099-006-7
Stron: 210
Data wydania: marzec 2017
Oprawa miękka

Autor w bardzo przystępny sposób omawia zawiłą problematykę grzechu . Osadzając swoje rozważania przede wszystkim na nauce Pisma Świętego i Katechizmu Katolickiego,  przywołuje także wypowiedzi świętych, teologów, filozofów, literatów, polityków oraz przytacza wiele przykładów.

Książka ta pobudza do refleksji nad duchową stroną życia, może pomóc w rozeznawaniu pokus i prowadzić do zmiany postępowania, by w wolności odpowiedzieć na wspaniały dar Boga – życie.

Dodatkowo do książki dołączone jest Bezpośrednie przygotowanie do spowiedzi, opracowane przez ks. Jana Orzeszynę, wraz z rachunkiem sumienia na podstawie słów Pana Jezusa.

 

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634