KOMENTARZE DO EWANGELII W ROKU B

Cena: 35.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Verbinum
Autor: Jan Wróblewski SVD
ISBN: 978-83-7192-491-0
Format: 130x200mm
Stron: 489
Wydanie: sierpień 2017
Oprawa miękka

Pisanie krótkich, a zarazem trafiających w sedno komentarzy do tekstów czytań liturgicznych z Pisma Świętego nie jest sprawą łatwą. Wymaga zarówno pogłębionej znajomości tekstów biblijnych, jak i rozeznania potrzeb duchowych odbiorców, które się nabywa dzięki duszpasterskiemu doświadczeniu. Sztukę tę niewątpliwie opanował ojciec Jan Wróblewski, werbista.

Autor komentarzy jest cenionym rekolekcjonistą – w szczególności w środowiskach osób, które prowadzą pogłębione życie religijne. Jego komentarze towarzyszą tekstom Pisma Świętego zamieszczonym w wydanej przez Verbinum Agendzie Biblijnej na rok 2015.

Teksty powyższe, w postaci rozszerzonej w stosunku do wydania kalendarzowego oraz dopasowanej do cyklu roku liturgicznego, są obecnie prezentowane w osobnym wydaniu książkowym. Wydawnictwo publikuje je myślą przede wszystkim o tych, którzy starają się żyć Słowem Bożym w rytm codziennej liturgii Kościoła.

W planach autora oraz wydawnictwa jest publikacja dwóch kolejnych tomów komentarzy – poświęconych tekstom ewangelijnym w roku liturgicznym C oraz w roku liturgicznym A.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634