Księga Która Zmienia Życie Rok B

Cena: 46.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: SIÓSTR LORETANEK
Autor:
ISBN:
Format:
Liczba stron:
Wydanie: wrzesień 2021

Książka “Księga Która Zmienia Życie Rok B”, którą przekazujemy do rąk czytelników, jest owocem rocznej pracy ks. dr. Janusza Stańczuka i red. Pawła Kęski. Jest to zapis rozmów w ramach cyklu audycji „Księga”, nadawanych na antenie Radia Warszawa i kilkunastu rozgłośni katolickich w Polsce. (…) Autorzy prowadzili w dialogu rozważania niedzielnych czytań mszalnych. (…)

Forma przekazu charakteryzuje się swoistą lekkością, prostotą i głębią zarazem. To jest sztuka mówić stosunkowo prostym, komunikatywnym językiem, poruszając trudne zagadnienia. (…)

Charakterystycznym elementem komentarzy czytań mszalnych na niedziele jest zawarty w nich kontekst egzystencjalny. (…) Rozważane Słowo Boże zostało w tej publikacji przełożone na język codziennego życia. Komentarze nie są oderwane od rzeczywistości, ale uwzględniają to, jak i czym żyją współcześni ludzie. Ponadto zawierają wiele odniesień do życia świętych i błogosławionych oraz nawiązań do literatury i sztuki

ks. Mariusz Wedziuk dyrektor redaktor naczelny Radia Warszawa

KS. JANUSZ STAŃCZUK – kapłan archidiecezji warszawskiej, pracownik Akademii Katolickiej w Warszawie, redaktor naczelny miesięcznika „Tak Rodzinie”, współpracownik miesięcznika „Anioł Stróż”, autor m.in. książek dla dzieci. Wcześniej przez ponad 20 lat katecheta i rekolekcjonista.

PAWEŁ KĘSKA – teolog, historyk sztuki, manager kultury, dziennikarz i reportażysta radiowy z 25-letnim stażem na antenach Radia Józef, Radia Plus, Polskiego Radia i Radia Warszawa. Były rzecznik prasowy Caritas Polska, manager Muzeum i Ośrodka Dokumentacji Życia i Kultu Księdza Jerzego Popiełuszki. Człowiek.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634