KTÓŻ NAM UKAŻE SZCZĘŚCIE? BŁOGOSŁAWIEŃSTWA TU I TERAZ

Cena: 26.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: Daniel Ange
ISBN: 9788375480054
Format: 130x200mm
Stron: 228
Rok wydania: 2009
Oprawa miękka

W książce tej autor wskazuje na Boga – jedyne stałe i niezawodne źródło szczęścia – i na pozostawiony przez Niego dla człowieka zbiór wskazówek, wskazujący drogę do jego osiągnięcia. Jest nim osiem prostych prawd zawartych w ośmiu Błogosławieństwach.

Współczesny świat propaguje tak wiele quasi-wzorców i wartości, że często trudno jest znaleźć odpowiedź na podstawowe pytania, w tym o istotę szczęścia. Autor publikacji wskazuje na Boga – jedyne stałe i niezawodne źródło szczęścia – i na pozostawiony przez Niego dla człowieka zbiór wskazówek, wskazujący drogę do jego osiągnięcia. Jest nim osiem prostych prawd zawartych w ośmiu Błogosławieństwach ewangelicznych, zwanych przez ojca Daniela Ange’a “symfonią szczęścia”. Omawiając błogosławieństwa, autor przypisuje każdemu z nich po 12 świętych naszych czasów jako przykład tych, którzy żyjąc nimi, odnaleźli odpowiedź na nurtujące pytania.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634