KU AFIRMACJI ŻYCIA

Cena: 31.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: Włodzimierz Fijałkowski
ISBN: 83-88615-58-0
Format: 165 x 205mm
Stron: 258
Oprawa miękka

Wznawiana po raz kolejny, w zmienionej i rozszerzonej postaci, książka prof. dr hab. n. med. W. Fijałkowskiego zawiera ponadczasowe treści.

Niemniej jej szczególną obecną aktualność zauważa sam autor, stwierdzając, że współczesne pokolenie stanęło przed zadaniem przeciwstawienia kulturze śmierci kultury życia. Profesor, znany propagator naturalnego planowania rodziny i porodów rodzinnych, w przystępny i atrakcyjny sposób na nowo odkrywa piękno życia ludzkiego. Ukazuje człowieka jako istotę powołaną do miłości. Demaskuje kłamstwa dotyczące ludzkiej płciowości i płodności. Uczy pozytywnie patrzeć na swoją płciowość i realizować ją w twórczym dialogu obu płci. Przygotowuje do odpowiedzialnego rodzicielstwa. Autor szczególną uwagę poświęca życiu w jego najwcześniejszej postaci. Upowszechnia biologiczną, psychologiczną i pedagogiczną wiedzę o rozwoju dziecka w okresie prenatalnym. Oczyszcza ze skażeń język związany z problematyką początku życia. Podejmuje temat aborcji, ciąży w następstwie gwałtu, badań prenatalnych. A wszystko to w duchu szacunku dla życia w każdym jego przejawie.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634