Lekcje z Youcatem cz. 4 – Scenariusze o modlitwie…

Cena: 24.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Autor: Aleksandra Bałoniak
ISBN: 978-83-7516-913-3
Format: 170x235mm
Stron: 126
Oprawa broszurowa

Lekcje z Youcatem na trwałe wpisały się w formację chrześcijańską młodzieży w Polsce i stanowią niezwykle cenne dopełnienie materiałów do nauczania religii oraz katechezy. Kolejny tom poświęcony został modlitwie, która buduje wiarę, prawdziwą relację miłości między Bogiem a człowiekiem oraz kształtuje postawę ufności wobec Miłosiernego Ojca. Głębia treści i różnorodność proponowanych w książce metod dają nadzieję, że młodzież na nowo odkryje piękno modlitwy i uczyni z niej źródło swojego zawierzenia Bogu.

Ks. dr hab. Paweł Mąkosa, prof. KUL

Katechizm YOUCAT oparty jest na Katechizmie Kościoła Katolickiego oraz jego Kompendium. Posługując się językiem młodzieży, porusza wszystkie ważne kwestie dotyczące wiary i moralności katolickiej. Wyjaśnia także wiele spraw nurtujących dziś młode pokolenie. Ponadto zawiera interesującą dla młodego czytelnika szatę graficzną, liczne ilustracje i zdjęcia oraz indeks tematyczny. Przystępny język, nowoczesna szata graficzna oraz poręczny format sprawiają, że katechizm YOUCAT będzie doskonałym przewodnikiem po ścieżkach wiary.
Daj się ponieść Bogu!

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634