Listy w niebieskich kopertach. Moja korespondencja z aniołem

Cena: 24.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Esprit
Autor:Grzegorz Sokołowski
ISBN:978-83-61989-46-2
Format: 130×200 mm
Rok wydania: 2011
Stron: 280
Oprawa broszurowa

Książka, której bohaterami są Człowiek i Anioł. Lektura skłaniająca do refleksji, podsuwająca poważne pytania egzystencjalne, promująca uniwersalne wartości. Dla przyjaciół Aniołów i dla wątpiących w ich istnienie, słowem – DLA KAŻDEGO.
Ewa Błaszczyk

Nad każdym z nas nieustannie czuwa niezwykły opiekun – nasz Anioł Stróż. Nie możemy go zobaczyć, ale mamy pewność, że zawsze jest przy nas. Dzięki dobroci Boga dwa istnienia – niedoskonałe, ludzkie i przemijające oraz idealne, duchowe i nieskończone – połączyła na wieczność niepowtarzalna więź.

Czy ty także, odmawiając modlitwę Aniele Boży, Stróżu mój, wyobrażałeś sobie, jak wspaniale byłoby naprawdę porozmawiać z aniołem? Albo czy nie byłoby miło od czasu do czasu dostać list od Anioła Stróża? Książka Grzegorza Sokołowskiego to kronika niezwykłej korespondencji między człowiekiem i jego skrzydlatym opiekunem. Jest to także historia prawdziwej przyjaźni rozgrywająca się w przestrzeni modlitwy, wiary i wyobraźni.

Drogi Człowieku – cóż po wspomnieniach, skoro nawet najpiękniejsze się nie powtórzą? Cóż po planach i marzeniach – skoro nie ma gwarancji realizacji? W przemijaniu człowieka chodzi o to, by wykorzystać to, co JEST
Grzegorz Sokołowski, Listy w niebieskich kopertach

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634