Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Komentarze

Cena: 19.99 PLN
szt.

Wydawnictwo: Św. Stanisław
Autor: Marcin Cholewa, Marek Gilski
ISBN: 9788382241600
Format: 150 x 210 mm
Liczba stron: 96
Wydanie: LIPIEC 2024
Oprawa miękka

Czy zastanawiałeś się nad głębszym sensem litanii? Dlaczego kilkadziesiąt razy powtarzamy prawie tożsame treści? „Prawie” – to ono jest tu kluczowe. Wezwania litanii pozwalają spojrzeć na różne aspekty tego samego zagadnienia. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa pomaga nam poznać Zbawiciela przez prymat trzydziestu trzech prawd o Jego miłości.

 

Litania to „chrystologia ujęta w słowa modlitwy”:

 

„Chrystologia, nauka o naszym Zbawicielu i Odkupicielu, to nie teoria, z którą można się zapoznać, to nie informacje, których można się nauczyć. Chrystologia to sedno chrześcijańskiej modlitwy i chrześcijańskiego życia, to Jezusowe wskazówki, w co wierzyć, o czym z Bogiem rozmawiać, a wszystko po to, by wiedzieć, jak żyć”.

(fragment wstępu)

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634