Loteria – seria: Okna

Cena: 34.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: PROMIC
Autor: Patricia Wood
ISBN: 978-83-7502-238-4
Rok wydania: 2011
Format: 136 x 210 mm
Ilość stron: 368
Oprawa zintegrowana ze skrzydełkami

„Babcia – mawiał Perry L. Crandall – często mi powtarzała, że „l” w moim nazwisku oznacza «szczęście» (ang. luck). I choć może robię wszystko powoli, to w swoim czasie dotrę tam, dokąd zmierzam.” W pierwszym teście na inteligencję Perry’emu nie poszło. Od kiedy jednak pamięta, babcia zawsze nazywała go „szczęściarzem”. Ale życie go nie rozpieszczało. Poznał, co znaczy być outsiderem i jak bolesnym piętnem staje się to, że człowiek myśli wolniej od innych. Niemniej nauczył się tego, co w życiu naprawdę ważne. Dlatego dobrze wiedział, komu można zaufać, kiedy trzymał w ręku zwycięski los.

Perry L. Crandall to przewodnik każdego myślącego człowieka, który prawdziwie szuka szczęścia.

THE WASHINGTON POST

Spojrzenie na świat Perry’ego jest tak ujmujące i uczciwe, że dochodzi się do wniosku, że to najbardziej inteligentny bohater w całej tej książce.
LIBRARY JOURNAL

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634