Łzy bolesne, łzy chwalebne

Cena: 26.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: PROMIC
Autor: Daniel-Ange
ISBN: 978-83-7502-377-0
Rok wydania: 2013
Format: 110 x 180 mm
Ilość stron: 336
Oprawa broszurowa

Łzy i ból znaczą naszą codzienność od chwili narodzin. Podobnie krzyże mniejsze i większe, których na próżno pragniemy uniknąć. Cierpienie wywołuje w nas bunt, lecz też pozwala sercu otworzyć się na radość i pokój. Radość i pokój nie z tego świata, są nam dane i mogą być przyjęte. Wystarczy rozjaśnić cierpienie światłem Boga, który przyszedł, by ukoić wszelki ból, by przemienić cierpiącego od wewnątrz, inaczej łzy pozostaną bezowocne, roztrwonione z powodu pretensji i żalu.

Marzeniem autora jest, by ta książka, mogła nieść pociechę wszystkim wygnanym i odrzuconym, starym i chorym, tym, których dotknęło kalectwo, których domem stał się szpital, i by przekonywała o miłości, co osusza łzy bólu albo zmienia je w perły.

o. Daniel-Ange [ur. 1932], autor wielu książek podejmujących problemy ważne dla ludzi młodych i zarazem wędrowny ewangelizator. Święcenia kapłańskie przyjął dość późno, bo dopiero w roku 1981, wcześniej prowadził życie pustelnicze. W roku 1984 założył katolicką szkołę ewangelizacji «Jeunesse-Lumière».

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634