Madonna z Fatimy

Cena: 7.00 PLN
szt.

Wydawnictwo i Drukarnia Ojców Franciszkanów
Stron: 54
Wydanie: wrzesień 2017
Oprawa miękka

Objawienia Maryi z Fatimy wskazują nam, co jest ratunkiem dla dzisiejszego świata, podstawą nawrócenia kilku wielkich narodów, gwarancją trwałego pokoju oraz drogą uniknięcia piekła przez wiele dusz. Tym ratunkiem jest poświęcenie się jednostek, narodów i całego świata Jej Niepokalanemu Sercu.

Ojciec Święty, doceniając olbrzymie znaczenie objawień w Fatimie, dokonał tego poświęcenia 31 października 1942 roku. Nie znaczy to, że Maryja stała się przez to władczynią serc jednostek i społeczeństw. Żeby to się stało, trzeba, żeby wszyscy ludzie, rodziny i całe społeczeństwa specjalnym aktem poświęcenia oddały się Niepokalanemu Sercu Maryi. Nie może to jednak być akt zewnętrzny. Musi to być oddanie się wewnętrzne, polegające na bezwzględnym zerwaniu ze złem, na ukochaniu cnoty na wzór Niepokalanego Serca Matki Bożej.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634