Mały Modlitewnik Przyjaciół i Czytelników Rycerza Niepokalanej

Cena: 3.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów
Autor:
Format: 100 x 145 mm
Liczba stron: 16
Wydanie: CZERWIEC 2024
Oprawa miękka

Broszurka zawierająca podstawowe modlitwy i przykazania. Przygotowana dla czytelników przez braci z myślą o wakacyjnych wyjazdach. Niewielki, podręczny format.

W środku: Akt poświęcenia Niepokalanej św. Maksymiliana; Modlitwa Pańska; Pozdrowienie Anielskie; Skład Apostolski; Dziesięć przykazań Bożych; Dwa przykazania Miłości; Modlitwa do św. Michała Archanioła; Modlitwa do Anioła Stróża; Pod Twoją obronę; Uwielbienie Trójcy Przenajświętszej; Anioł Pański; Akt Wiary; Akt Nadziei; Akt Miłości; Akt Żalu; Różaniec święty; Koronka do Miłosierdzia Bożego; Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny; Pięć przykazań Kościelnych; Główne prawdy wiary; Siedem sakramentów świętych; Siedem grzechów głównych; Siedem cnót; Dary Ducha Świętego; Uczynki Miłosierdzia co do duszy; Uczynki miłosierdzia co do ciała; Warunki dobrej spowiedzi; Modlitwa na zakończenie dnia; Modlitwa franciszkańska.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634