MARYJA NAUCZYCIELKĄ WIARY

Cena: 12.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Biblos
Autor: ks. Teodor Szarwark
ISBN: 978-83-7793-576-7
Format: A5
Liczba stron: 72
Wydanie: kwiecień 2018r.

Maryja – człowiek jak my wszyscy. Powołana i wybrana przez Boga, okazała Mu posłuszeństwo i odpowiedziała „tak”, dzięki czemu mógł urzeczywistnić się plan zbawienia ludzkości. Jest więc najlepszą nauczycielką wiary.

Dlatego też tegoroczne rozważania na nabożeństwa majowe ks. Teodora Szarwarka ukazują Matkę Chrystusa w bezpośrednim związku z naszym życiem. Przecież historia zbawienia dokonuje się nadal w nas i poprzez nas. Rozważania te zawierają również pytania w formie krótkiego rachunku sumienia – by ułatwić nam podsumowanie każdego dnia – a także końcową modlitwę, która przyczyni się do głębszego zrozumienia tajemnicy naszego życia i działania Boga w nas.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634