Maryjne drogi wolności Prymasa Tysiąclecia. Czytania majowe

Cena: 12.50 PLN
szt.

Wydawnictwo: Edycja Św. Pawła
Autor: Anna Rastawicka
ISBN: 978-83-6357-609-7
Format: 140X204 mm
Liczba stron: 137
Wydanie: kwiecień 2018r.
Oprawa broszurowa

Oczekiwanie na ogłoszenie przez Kościół Sługi Bożego kard.Stefana Wyszyńskiego błogosławionym zbiega się z Rokiem Jubileuszowym 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rozważania przygotowane w formie czytań majowych przez Anne Rastawicką z Instytutu Prymasa Wyszyńskiego, zatytułowane Maryjne drogi wolności Prymasa Tysiąclecia, są okazją do uważnego wsłuchania się w jego słowa.

Dajmy się poprowadzić “maryjnymi drogami wolności”  wielkiemu miłośnikowi Matki Bożej, Prymasowi Tysiąclecia! Są one aktualne i dziś, będąc programem życia duchowego, moralno-społecznego dla każdego wierzącego i całego Kościoła w Polsce. Słudze Bożemu, Księdzu Prymasowi, tak bardzo zależało, “abyśmy oddając się w niezawodne dłonie Matki Najświętszej, której opieki i pomocy doświadczyliśmy przez dzieje, ubezpieczyli Kościół na drugie tysiąclecie, a nienaruszony skarb wiary przekazali nadchodzącym pokoleniom Polski”.

Tekst publikacji obejmuje trzydzieści jeden rozważań, które mogą być pomocą duszpasterską dla księży, katechetów i świeckich – dla wszystkich pragnących poznać maryjne drogi wolności  i oddać się w macierzyńską niewolę miłości Matce Najświętszej.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634