MEDYTACJE O DEKALOGU

Cena: 27.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: ks. Lucjan Szubartowski
ISBN: 9788375480160
Format: 135x200mm
Stron: 224
Rok wydania: 2008
Oprawa miękka

Jest to pierwsza publikacja z serii Medytacje o… Autor ks. Lucjana Szubartowskiego zaprasza Czytelnika do medytacji i poznawania sensów kryjących się w prostych formułach przykazań.

Książka zawiera rozważania na temat Dekalogu. Jest to pierwsza publikacja z serii Medytacje o… Autor ks. Lucjana Szubartowskiego zaprasza Czytelnika do medytacji i poznawania sensów kryjących się w prostych formułach przykazań. Krok po kroku odsłania przed nami zamysł Miłości Bożej ojawionej w Dekalogu. Obrazowe przykłady, proste, konkretne pytania, przkazane Czytelnikowi w zrozumiały i lekki sposób, skłaniają go do refleksji nad własnym życiem. Medytacje o Dekalogu to doskonała lektura duchowa dla każdego – dla tego, kto dopiero poznaje Boga i jego przykazania, i dla tego, kto od lat ktoczy Jego drogą.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634