MERTON O MILCZENIU

Cena: 17.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Verbinum
Autor: Józef Trzebuniak SVD
ISBN: 978-83-7192-512-2
Format: 116×168 mm
Stron: 156
Oprawa miękka

Tomasz Merton to żyjący w XX wieku mnich trapista, autor licznych i cieszących się olbrzymią popularnością publikacji z zakresu duchowości, których spora część została przetłumaczona na język polski. Jednym z najważniejszych tematów jego refleksji była doniosłość milczenia – rozumianego zrazu jako wewnętrzna potrzeba, a następnie także jako doskonały sposób na zbliżenie się do Boga i poznanie Go. Ta ścieżka duchowej refleksji okazała się paradoksalnie bardzo współczesna, jako że wychodziła naprzeciw potrzebom wielu ludzi, noszących w sobie doświadczenie zagubienia i osamotnienia pośród zgiełku tego świata.

Autor niniejszej publikacji o Mertonie zebrał najcenniejsze refleksje wybitnego trapisty o doniosłości milczenia i podjął się ich systematyzacji.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634