MESJASZ WEDŁUG STAREGO I NOWEGO TEST./M

Cena: 37.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: ks. Grzegorz Pawłowski ( Jakub Hersz Griner )
ISBN: 9788375482287
Format: 145x205mm
Stron: 238
Rok wydania: 2014
Oprawa miękka

„W swej kolejnej książce, traktowanej jako testament życiowy, pochyla się ten niezwykły Kapłan nad tajemnicą Mesjasza, stopniowo odkrywaną w Piśmie Świętym. Liczne fragmenty Starego i Nowego Testamentu przeplatają się tutaj z osobistą refleksją Kapłana, mającego „dwie ojczyzny”. Mesjasz obiecany w proroctwach biblijnych wyłania się z tych rozważań jako Jezus Chrystus obecny wśród nas w Kościele, w sakramentach świętych i w życiu codziennym wierzących.

Jest jeszcze jeden walor najnowszej pracy ks. Pawłowskiego, na który chciałbym zwrócić uwagę. Będzie ta książka świetnym przewodnikiem dla pielgrzymów do Ziemi Świętej. Zaopatrzona we wspaniałe ilustracje, pozwoli „szukać śladów Chrystusa” w Jego ziemskiej ojczyźnie”.

fragm. Słowa wstępnego, ks. Antoni Tronina

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634