MOC. Podręcznik użytkownika

Cena: 40.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna “ADAM”
Autor: Julie Diamond
ISBN: 978-83-7821-141-9
Format:B5
Stron: 304
Rok wydania:2016
Oprawa miękka

Dlaczego niektórzy nadużywają władzy, a inni nie? Każdy i wszędzie ma do czynienia z władzą: zarówno szefowie jak i rodzice, politycy i ci, którzy protestują na ulicach. Tymczasem nadal nie wiemy jak ją wykorzystać i nie rozumiemy mechanizmów jej działania.
Władza jest jednym z podstawowych zagadnień ludzkiego życia. Jest to siła, która jest częścią naszego doświadczenia od początku dziejów. Odkąd tylko ludzie zaczęli tworzyć grupy relacje zawsze opierały się na władzy, hierarchii, dominacji, statusie i kontroli. Władza nie jest jednak tylko zjawiskiem społecznym, ale także psychologicznym. Kiedy zmagamy się z wewnętrzną walką pomiędzy popędami i pragnieniami, uczuciem niższości i wyższości, przyzwyczajeniami, nałogami i dyscypliną w grę wchodzi kwestia władzy. Używamy jej każdego dnia podczas dokonywania tak zwykłych wyborów jak „jajka czy owsianka” jak i do podejmowania życiowych decyzji dotyczących zmiany pracy, partnerów czy długoterminowych celów.
Książka jest podsumowaniem przemyśleń powstałych w wyniku interakcji z osobami na przywódczych stanowiskach w różnych miejscach na świecie. Jest to przewodnik dla wszystkich, którzy mają jakąkolwiek władzę i rodzaj samouczka, który pomoże ci odkryć twoją siłę oraz w pełni, twórczo i odpowiedzialnie używać władzy. Dzięki lekturze książki nauczysz się, jak rozwinąć swój autorytet wewnętrzny i odnaleźć drzemiącą w tobie moc.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634