Modlitewnik Krzyż naszą ucieczką

Cena: 25.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Ojców Cystersów
Autor: o. Franciszek Uryga
Format: 6 x 10 cm
Ilość stron: 712
Oprawa twarda

Książeczka do nabożeństwa “Krzyż naszą ucieczką” wydana przez oo. Cystersów w Mogile. Tradycyjna forma modlitewnika, który zawiera podstawowe modlitwy – pacierz, wiadomości katechizmowe, modlitwy i pomoce przy Sakramencie Pokuty, teksty liturgii Mszy świętej, modlitwy, m.in dziękczynne po Komunii św. W książeczce znajduje się bogaty wybór (17) litanii, nabożeństw, takich jak Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, Godzinki, Różaniec.

Modlitewnik będzie pomocą w adoracji Najświętszego Sakramentu – zawiera bogaty wybór modlitw przed Jezusem Eucharystycznym, ale także modlitw do Matki Bożej, w tym modlitwy z okazji I soboty miesiąca, modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Znajdziemy tu także modlitwy do św. Józefa, św. Benedykta, św. Antoniego, św. Judy Tadeusza oraz niezwykle bogaty (ponad 150 stron) śpiewnik zawierający tradycyjne pieśni śpiewane w naszych kościołach ułożonych tematycznie (na adwent, kolędy, na Wielkanoc, eucharystyczne …)

Dodatkową zaletą jest duża czcionka, która ułatwi korzystanie z modlitewnika osobom starszym czy słabiej widzącym.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634