Modlitewnik Strażaka

Cena: 3.50 PLN
szt.

Wydawnictwo: Płocki Instytut Wydawniczy
Autor: ks. Andrzej Zakrzewski (oprac.)
ISBN:978-83-63012-86-1
Rok wydania: 2015
Format: B6
Liczba stron:64
Oprawa miękka

Odwaga, praca, bezinteresowność to piękne cechy polskich strażaków. Każdy strażak powinien mieć jednak świadomość, że przed Bogiem nie liczą się medale czy miejsca w sondażach, lecz serce – serce pełne miłości względem innych, i to serce czyste, uświęcone Łaską Bożą.

W tej wytężonej pracy nad sobą pomocą niech będzie niniejszy „Modlitewnik Strażaka”. Niech służy on duchowej walce o własną nieśmiertelną duszę; niech pomaga w drodze do świętości, do której w 1999 r., w Starym Sączu, zachęcał nas Jan Paweł II: „Bracia i Siostry, nie lękajcie się chcieć świętości. Nie lękajcie się być świętymi! Uczyńcie […] nowe tysiąclecie erą ludzi świętych”.

Niech „Modlitewnik Strażaka” pomaga codziennie realizować naszą strażacką dewizę:

Bogu na chwałę, ludziom na pożytek.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634