Mszał na miejsce przewodniczenia Część II

Cena: 100.00 PLN
szt.

Wydawnictwo Pallottinum
ISBN: 978-83-7014-797-6
Rok wydania: 2016
Format:23×30,5 cm
Liczba stron: 496
Oprawa twarda
Tom II

Niniejsza księga jest przedrukiem oryginalnych tekstów wybranych z Mszału Rzymskiego dla diecezji polskich. Wyd. II, poszerzone i uzupełnione.

Mszał ze względu na duży druk, mały ciężar i małą objętość (tylko 496 str.) będzie wygodny i poręczny tak na ambonce jak i podczas uroczystych liturgii gdy jest podawny celebransowy przez ministrantów.

Część II obejmuje: Msze własne o świętych, Msze wspólne, Msze obrzędowe (bierzmowanie, za nowożeńców i w rocznice małżeństwa) oraz Mszę wotywną o Najśw. Imieniu Jezus.

Mszał zawiera:

– Obrzędy wstępne, Akty pokuty, Liturgię słowa.

– Msze: Informacja o patronach dnia, Antyfona na wejście, Kolekta, Modlitwa po komunii

– Obrzędy zakończenia, Uroczyste błogosławieństwa i Modlitwy nad ludem

– W dodatku: Obrzęd poświęcenia wody i pokropienie wiernych oraz Upoważnienie do jednorazowego rozdawania Komunii Świętej

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634