Najpiękniejsza historia świata. Ewangelia opowiedziana przez babcię

Cena: 39.95 PLN
szt.

Wydawnictwo: Edycja Św. Pawła
Autor: Natalia Forte
ISBN: 978-83-7424-979-9
Format: 200x270mm
Stron: 216
Oprawa twarda

Drodzy czytelnicy
Bestseller wydawniczy już w sprzedaży!
Na Waszą prośbę udało nam się przygotować nowe wydanie dobrze znanej pozycji „Najpiękniejsza historia świata. Ewangelia opowiedziana przez babcię”
Serdecznie polecamy!

Ta historia zdarzyła się naprawdę. To historia Jezusa z Nazaretu i małego chłopca, Piotrusia. Wieczorami, na dobranoc, babcia Natalia opowiadała o życiu Jezusa swojemu wnuczkowi Piotrusiowi. Tak powstała Ewangelia opowiedziana przez babcię. Dla Piotrusia ta historia stała się najbardziej zajmującą i pasjonującą. Każde dziecko będzie jej słuchać z zapartym tchem, a i Ciebie wzruszy ona i może trochę rozbawi. Poznaj wspólnie z dzieckiem najpiękniejszą historię świata!

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634