Naklejki. Konie

Cena: 9.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Jedność
ISBN: 978-83-7660-691-0
Stron: 8+4 strony z naklejkami
Format: 215×281 mm
Rok wydania: 2012
Oprawa miękka

60 kolorowych naklejek.

Ta książka jest dla wszystkich, którzy mają ochotę dowiedzieć się jak najwięcej o zwyczajach koni, o ich naturze oraz o sposobach ich pielęgnacji. Kolorowe naklejki, które znajdziemy w środku, nie tylko ułatwiają zapamiętanie wielu ciekawych informacji, ale i są źródłem świetnej zabawy, rozwijają spostrzegawczość i ćwiczą motorykę małą ręki. Sześćdziesiąt kolorowych naklejek czeka na pasjonatów wysmukłych arabów, silnych perszeronów i rozczulających kucyków. Nie każdy może posiadać własnego wierzchowca, ale każdy może bawić się naklejkami i zgłębiać wiedzę o tych przepięknych i fascynujących zwierzętach.

Odbiorcy:
– dzieci, które poznawać będą wiele ciekawych informacji dotyczących koni i świetnie będą się bawić kolorowymi naklejkami.
– rodzice, którzy pomogą swoim dzieciom rozwijać pasje i zainteresowania.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– przybliża dzieciom świat koni, najpopularniejsze rasy, ich naturę i sposoby pielęgnacji.
– kolorowe naklejki, które dzieci muszą dopasowywać w odpowiednich polach rozwijają u dzieci koncentrację, motorykę małą ręki i przynoszą im wiele radości.
– to sympatyczna propozycja na długie jesienne i zimowe wieczory.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634