Naklejki. Pupilki

Cena: 5.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Jedność
ISBN: 978-83-7660-583-8
Stron: 8+4 strony z naklejkami
Format: 215×281 mm
Rok wydania: 2012
Oprawa miękka

Kto nie lubi puszystych zwierzątek? Są takie słodkie i kochane, w dodatku to przyjaciele wszystkich dzieci. Ta zabawna książeczka z naklejkami to nie tylko propozycja wesołej zabawy
w naklejanie, to nie tylko ćwiczenia manualne (precyzyjne dopasowywanie naklejki do konturu), ale także zbiorek najważniejszych informacji i rozmaitych ciekawostek dotyczących życia domowych zwierzaków – naszych ukochanych pupilków. Zapraszamy do zabawy wszystkie dzieci, dziewczynki i chłopców. Naklejanie naklejek i poznawanie zwyczajów domowych zwierząt to wspaniały sposób na wolną chwilę, to także pomysł na oryginalne hobby.

Kto polubi książkę:
– dzieci, które będą naklejać naklejki i poznawać zwyczaje domowych zwierząt.
– rodzice, którzy chcą zapewnić dzieciom miłą rozrywkę i rozwijać ich zainteresowania.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera cztery strony kolorowych naklejek, które trzeba precyzyjnie umieścić w odpowiednim konturze – to doskonałe ćwiczenie manualne i wspaniała zabawa.
– każde pole, do którego należy dopasować naklejkę, opatrzone zostało ciekawą informacją dotyczącą konkretnego zwierzątka – dzięki temu dzieci nie tylko rozwijają koncentrację i wzbogacają swą wiedzę, ale także rozwijają zainteresowania i pasje.
– to wspaniały pomysł spędzania wolnego czasu – to książka, która odpędza nudę, bawi i wzbudza ciekawość świata.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634