Nutka patriotyczna

Cena: 14.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Autor: s. Adriana Anna Miś CSS
ISBN: 978-83-7569-820-6
Format: 205×292 mm
Stron: 24
Rok wydania: 2015
Oprawa miękka

„Ta płyta powinna być obowiązkowa we wszystkich przedszkolach i szkołach podstawowych w Polsce!”.
Kuba, tata dwójki dzieci
 „Piosenki z serii «Nutka» są przyjemne, łatwo wpadają w ucho, dzieci bardzo chętnie je słuchają. Polecam każdemu nauczycielowi do pracy z dziećmi”.
Justyna Dębczak, nauczyciel
 „Piosenki są inspiracją do pobudzania wyobraźni, rozwijania twórczości muzycznej, jak również owocnego spędzania czasu z najbliższymi.
Ewa Serafin, pedagog specjalny
 „Każda piosenka z serii «Nutka» to perełka. To prawdziwa uczta dla ucha każdego malucha i nie tylko. Z przyjemnością korzystam z piosenek w pracy z dziećmi. Mówi się, ze piosenki «wpadają w ucho» – moim zdaniem te piosenki wpadają do serca, żyją, działają na emocje dziecka i nie tylko. Są atrakcyjne w treści, inspirujące. Polecam wszystkim nauczycielom, rodzicom, a szczególnie tym, którzy poszukują w muzyce jakości zarówno w wymiarze artystycznym, jak i duchowym.
Alina, nauczyciel
 „Historia to nie tylko daty i bohaterowie, ale wrażliwość na duchową tożsamość narodu. Pieśni uczą jej najlepiej. Gorąco polecamy”.
Joanna i Jarosław Szarkowie, autorzy serii „Kocham Polskę”
Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634