Odnowienie organizmu

Cena: 8.00 PLN
szt.

Wydawca: Wydawnictwo Corsam
Autor: Korżawska Stefania
ISBN: 978-83-64049-16-3
Format: 145x205mm
Liczba stron: 32
Oprawa miękka

Program oczyszczenia i regeneracji całego organizmu. Nie tylko wskazuje na przyczyny często złej kondycji zdrowotnej, ale także podpowiada, jakich złych nawyków unikać, a jakie dobre praktyki należałoby wprowadzić do codziennych przyzwyczajeń.  Receptury zarówno na herbatki, winka, jak i rozgrzewające i pożywne posiłki, wspomogą gruntowną  odnowę organizmu.

Biblioteczka Ziołowa Stefanii Korżawskiej to cykl niezwykle cennych broszur, omawiających wybrane tematy z zakresu ochrony zdrowia i prawidłowych nawyków żywieniowych. Przygotowane w formie krótkich i przystępnych publikacji, składają się na zalecenia i receptury, polecane przy danym schorzeniu, bądź dolegliwości.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634