Ojciec Pio. Przyślij mi swojego Anioła Stróża

Cena: 5.25 PLN
szt.

Wydawnictwo: Archidiecezjalne Wydawnictwo Łódzkie
Autor: Alessio Parente OFM Cap.
ISBN: 978-83-85022-67-1
Format: A5 (14,4×20 cm)
stron: 96
oprawa miękka

Autorka książki „Ojciec Pio. Przyślij mi swojego Anioła Stróża” M.B. Geraldine Nolan pisze we wstępie, że jej celem nie było pisanie czegoś nowego o Aniołach, lecz przypomnienie „niemodnej” dziś prawdy, że każdy z nas żyje w obecności swego Niebiańskiego Towarzysza, który – jak powiedział Ojciec Pio – „nie opuszcza nas, nawet kiedy napawamy wstrętem Pana Boga”. Należałoby mieć nadzieję, że to określone przesłanie dotrze poprzez uśmiechy do Czytelnika i zwróci myśli wielu ku często zapomnianemu Towarzyszowi, który w całkowitym milczeniu wypełnia swój obowiązek wobec każdego z nas.
Gdyby w kilku słowach streścić przesłanie tego tomiku o Ojcu Pio i Aniołach, to trzeba by powiedzieć: Tych, którzy wierzą, niech umocni w wierze; a Ci, którzy nie wierzą, niech przynajmniej zaczną się zastanawiać.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634