OKRUCHY WARTOŚCI

Cena: 26.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
Autor: abp Józef Życiński
ISBN: 978-83-7548-053-5
Format: 105 x 195mm
Stron: 157
Rok wydania: 2010
Oprawa twarda

Okruchy Wartości (kolejna pozycja z serii Okruchy) to wybór krótkich rozważań publikowanych z myślą o tych wszystkich, którzy w Słowach Boga pragną koić podstawowy głód sensu.

Tyle w nas niepokoju, bo wczorajszy dzień mógłby być lepszy, bo plany na dzisiaj nie mieszczą się w czasie, bo jutro zagrożone przez antywartości. Nie wiadomo, komu ufać, jakie podejmować decyzje, do kogo iść po radę. A rzeczywistość byłaby o wiele prostsza, gdybyśmy – jak Apostołowie – zwrócili się do Jezusa z prośbą, by nauczył nas się modlić, gdybyśmy – jak On – odchodzili na miejsca samotne, by rozmawiać z Ojcem o wszystkim, co trwoży i co cieszy. Właśnie do tego, by okruchy życia przemieniać w modlitwę i dzięki temu dostrzegać wartości niosące nadzieję, zachęca abp Józef Życiński w swojej kolejnej książce z serii Okruchy, tym razem zatytułowanej Okruchy wartości. Krótkie rozważania, których podstawą są fragmenty Pisma Świętego, otwierają czytelnika na Bożą rzeczywistość i pomagają spojrzeć na ziemię oczyma pełnymi nieba.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634