Pamiątka nabożeństw majowych w 100-lecie objawień fatimskich

Cena: 50.00 PLN
szt.

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Pakiet zawiera 25 sztuk

 

Kochane dzieci!

Od jutra na nabożeństwach majowych będziecie otrzymywać naklejki. Kolejno, zgodnie z numerkami trzeba je nakleić na czarno-białą planszę, którą trzymacie w ręku. Jeśli zbierzecie wszystkie naklejki, stworzą one piękny obrazek będący świadectwem waszego uczestnictwa w majówkach odprawianych w 100-lecie objawień Matki Bożej dzieciom w Fatimie.

Tegoroczne nabożeństwa majowe mają wyjątkową wymowę, gdyż odprawiane są w roku jubileuszu 100-lecia objawień fatimskich.

Książeczka zawiera spis zagadnień związanych z objawieniami w Fatmie. Pomyślana jest ona jako pomoc i inspiracja dla kapłanów oraz katechetów do głoszonych homilii, lekcji i rozważań podczas nabożeństw majowych, różańca czy Eucharystii.

Broszura stanowi komplet z kontrolkami na nabożeństwa majowe i jest idealnym uzupełnieniem publikacji Piękna Pani z Fatimy autorstwa ks. Leszka Smolińskiego, w której znajdują się rozwinięcia wszystkich poruszonych tu tematów.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634