Papież Franciszek na każdy dzień / Pope Francis for each day of the year

Cena: 11.90 PLN
szt.

Wydawnictwo: Bernardinum
Autor: Patrycja Michońska Dynek, CogitoMedia
ISBN: 978-83-7823-791-4
Format 145x100mm
Stron:188
Rok wydania: 2016
Oprawa miękka

Każdego dnia papież Franciszek mówi do nas ważne słowa. Słowa o miłości, rodzinie i miłosierdziu, o wierze, modlitwie i służbie drugiemu człowiekowi.  Od swojego wyboru na Stolicę Piotrową w marcu 2013 roku wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno katolików, jak i przedstawicieli innych wyznań czy religii. Jest wrażliwy na ludzką biedę i cierpienie, upomina się o zapomnianych, odwiedza więźniów, chorych i niepełnosprawnych.

Następca świętego Piotra pokazuje nam drogę – wskazuje, jak poprawić relacje międzyludzkie, zadbać o lokalne społeczności i troszczyć się o potrzebujących na całym świecie.  Często zwraca się do młodych i jak poprzednicy –  Jan Paweł II i Benedykt XVI – zachęca, by mieli odwagę iść pod prąd.

W niniejszej książeczce przedstawiamy wybór wypowiedzi Ojca Świętego. Pochodzą one z codziennych homilii, audiencji, listów oraz encyklik. Mamy nadzieję, że ubogacą każdy Twój dzień.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634