Pełne zwycięstwo

Cena: 18.00 PLN
szt.

Wydawca: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Autor: Praca zbiorowa
ISBN: 83-7146-156-9
Rok wydania: 2006
Format: 125 x 210 mm
Liczba stron: 336
Oprawa miękka

Nowy Testament dla sportowców

Na co dzień walczymy o medale, bijemy rekordy, wciąż chcemy zwyciężać. Z pasją pomnażamy powierzone nam przez Pana Boga talenty. Czasami tak niewiele brakuje byśmy ulegli złudzeniu, że sława, pozycja społeczna oraz honory, jakie nas spotykają, to cel życia. A przecież wcale nie jesteśmy wyjątkowi i nic nie jest nam dane raz na zawsze. Realizujemy po prostu misję, do jakiej zostaliśmy powołani. Słowo Boże, na szczęście, uczy nas pokory wobec samych siebie i odnoszonych zwycięstw. Uczy nas szacunku dla rywali, własnej pracy oraz społeczeństwa, które wciąż tak wiele od nas oczekuje.
Mamy być dla młodzieży wzorem postaw fair play. Czysta gra, której się od nas oczekuje, oparta na uczciwości i miłości bliźniego dowodzi przecież respektowania istoty Prawdy głoszonej przez Naszego Mistrza. Wystarczy tylko czerpać z Jego Słowa.
Głęboko wierzę, że ta specjalna edycja Nowego Testamentu, przeznaczona dla sportowców, stanie się nieodłącznym wyposażeniem, jakie będziemy zabierać w najdalsze zakątki świata. Dzięki temu niezależnie od strefy geograficznej i językowej nie będziemy czuli się samotni, a przede wszystkim zyskamy Najwierniejszego Przyjaciela na całe, nie tylko sportowe, życie.

Robert Korzeniowski
Ambasador Polskiego Sportu
przy Radzie Europ

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634