Podglądanie Wszechświata (+ CD)

Cena: 37.90 PLN
szt.

Wydawnictwo Znak (dystrybucja – Copernicus Center Press)
Autor: Michał Heller
ISBN: 978-83-240-1854-3
Format: 140×205 mm
Stron: 192
Wdanie drugie: maj 2017
Oprawa twarda + CD

Czy Wszechświat wymaga poprawek? Jak poruszają się gwiazdy? Czy istnieje życie na Marsie? Co to znaczy, że w próżni są dziury?

Podglądanie Wszechświata to pasjonująca podróż przez historię fizyki i współczesną kosmologię. Autor w przystępny i zwięzły sposób przedstawia najważniejsze problemy tych nauk. Prezentuje ogólną i szczególną teorię względności, mechanikę kwantową i teorię superstrun. Refleksja naukowa łączy się tu z teologiczną – autor stawia pytania o miejsce człowieka w Kosmosie czy relacje między nauką i religią.

Do książki dołączono nagrania emitowanego w radiu RDN Małopolska cyklu audycji prof. Michała Hellera Drogami myślących. Płyta CD (MP3) zawiera ponad 10 godzin wykładów.

Książka, wydana nakładem wydawnictwa Znak, w wyłącznej dystrybucji Copernicus Center Press.

Wstecz

Lokalizacja

Newsletter

Korzystając z newslettera Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez newsletter) . Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma: NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Kontakt

NOTUS Hurtownia Książek Katolickich
25-324 Kielce, ul. Legnicka 28

Numery telefonów:

41 369 17 60
508 493 634